Kontakti učiteljev

Hitri kontakti
  • Ravnateljica
    +386 5 620 56 22
  • Zbornica
    +386 5 620 56 07
  • Tajništvo
    +386 5 620 57 71
  • Knjižnica
    +386 5 620 56 28 in +386 5 620 57 23
  • Svetovalna služba
    +386 5 620 56 23
  • Poklicna matura
    +386 5 620 56 04
  • Izredno izobraževanje
    +386 5 620 57 29
  • Praktično izobraževanje
    +386 5 620 56 09
Kontakt

Slovenščina

Slovenščina
Učitelj
Arčon Majda

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 11.00 do 11.45 v učilnici 121 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

majda.arcon@scng.si

 

Slovenščina
Učitelj
Malik Majda

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 9.25 do 10.10 v učilnici 118 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

majda.malik@scng.si

Slovenščina
Učitelj
Reščič Neva

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 10.15 do 11.00 v učilnici 119 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

neva.rescic@scng.si

Slovenščina
Učitelj
Vanja Spačal

Govorilne ure: dopoldan: torek od 9.25 do 10.10 v učilnici 121 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

vanja.spacal@scng.si

Kontakt

Ekonomija

Ekonomski predmeti
Učitelj
Jerončič Janja

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 11.00 do 11.45 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

janja.jeroncic@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Krusič Lamut Inga

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 8.35 do 9.20 v pisarni in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

inga.krusiclamut@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Levpušček Elda

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 10.15 do 11.00 v učilnici 7 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

elda.levpuscek@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Mervič Tanja

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 10.15 do 11.00 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

tanja.mervic@scng.si 

Ekonomski predmeti, matematika
Učitelj
Munih Tatjana

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 10.15 do 11.00 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

tatjana.munih@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Turk Sandra

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 10.15 do 11.00 v učilnici 48 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

sandra.turk@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Ušaj Hvalič Tanja

Govorilne ure: dopoldan: torek od 10.15 do 11.00 v pisarni poklicne mature in popoldan vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

tanja.usajhvalic@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Valentinčič Al Bukhari Nastja

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 12.40 do 13.25 v kabinetu 49 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

nastja.valentincic@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Rijavec Dorica

Govorilne ure: dopoldan: petek od 8.35 do 9.20 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

dorica.rijavec@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Djuzić Kunej Nataša

Govorilne ure: dopoldan: torek od 10.15 do 11.00 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

natasa.kunej@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Maja Peršič

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 9.25 do 10.10 v učilnici 29 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

maja.persic@scng.si

Ekonomski predmeti
Učitelj
Žust Bojan

Govorilne ure: dopoldan: petek od 9.25 do 10.10 v učilnici 47 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

bojan.zust@scng.si 

Kontakt

Naravoslovje

Naravoslovje
Učitelj
Aldžič Matiš Tea

Govorilne ure: zaradi dolgotrajne odsotnosti Tea Aldžić Matiš nima govorilnih ur. 

tea.aldzicmatis@scng.si

Naravoslovje
Učitelj
Ožbot Anuška

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 10.15 do 11.00 v kabinetu 9 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

anuska.ozbot@scng.si

Naravoslovje
Učitelj
Šfiligoj Zdenka

Govorilne ure: zaradi dolgotrajne odsotnosti Zdenka Šfiligoj nima govorilnih ur. 

zdenka.sfiligoj@scng.si

Naravoslovje
Učitelj
Humar Karmen

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 10.15 do 11.00 v kabinetu 9 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

karmen.humar@scng.si 

Laboratorijske vaje
Laborant
Kurinčič Anita
Kontakt

Družboslovje

Sociologija in italijanščina
Učitelj
Ferfolja Vidič Erika

Govorilne ure: dopoldan: petek od 10.15 do 11.00 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

erika.ferfoljavidic@scng.si

Psihologija
Učitelj
Turel Anja

Govorilne ure: dopoldan: po dogovoru in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

anja.turel@scng.si

Umetnost
Učitelj
De Brea Gigo

Govorilne ure: dopoldan: petek od 10.15 do 11.00 v učilnici 10 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

gigo.debrea@scng.si

Geografija
Učitelj
Kofol Tomaž

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 10.15  do 11.00 v zbornici šole  in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

tomaz.kofol@scng.si

Družboslovje
Učitelj
Bittner Gerželj katarina

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 10.15 do 11.00 v učilnici 113 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

katarina.gerzelj@scng.si

Kontakt

Matematika

Matematika
Učitelj
Lavrenčič Žigon Elizabeta

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 11.00 do 11.45 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

elizabeta.zigon@scng.si

Matematika
Učitelj
Mozetič Černe Vesna

Govorilne ure: dopoldan: torek od 9.25 do 10.10 v zbornici GZŠ in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

vesna.mozeticcerne@scng.si

Matematika
Učitelj
Anamarija Kobal

Govorilne ure: dopoldan: četrtek od 9.25 do 10.10 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

anamarija.kobal@scng.si

Kontakt

Tuji jeziki

Angleščina
Učitelj
Čotar Nives

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 10.15 do 11.00 v učilnici 117 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

nives.cotar@scng.si

Angleščina in italijanščina
Učitelj
Makuc Sonja

Govorilne ure: dopoldan: petek od 10.15 do 11.00 v učilnici 56 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

sonja.makuc@scng.si

Angleščina
Učitelj
Polanc Andreja

Govorilne ure: dopoldan: sreda od 10.15 do 11.00 v kabinetu 44 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

andreja.polanc@scng.si

Angleščina
Učitelj
Katarina Mozetič

Govorilne ure: dopoldan: petek od 11.00 do 11.45 v zbornici ERŠ in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

katarina.mozetic@scng.si

Kontakt

Informatika

IKT
Učitelj
Beltram Denise

Govorilne ure: dopoldan: torek od 11.00 do 11.45 v kabinetu 44 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

denise.beltram@scng.si

IKT
Učitelj
Pelicon Silva

Govorilne ure: dopoldan: ponedeljek od 14.15 do 15.00 v učilnici 116 in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

silva.pelicon@scng.si

Kontakt

Športna vzgoja

Športna vzgoja
Učitelj
Ščuka Elizabeta

Govorilne ure: dopoldan: petek od 9.25 do 10.10 v kabinetu telovadnice Partizan in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

elizabeta.scuka@scng.si

Športna vzgoja
Učitelj
Uroš Jug

Govorilne ure: dopoldan: torek od 12.40 do 13.25 v zbornici šole in popoldan: vsak drugi torek v mesecu od 16.00 do 17.00

uros.jug@scng.si

Kontakt

Praktično usposabljanje z delom

PUD
Organizatorka
Mateja Marc