Kontakti učiteljev

Hitri kontakti
  • Ravnateljica
    +386 5 620 56 00
  • Zbornica
    +386 5 620 56 26
  • Tajništvo
    +386 5 620 56 00
  • Knjižnica
    +386 5 620 56 28
  • Svetovalna služba
    +386 5 620 56 23
  • Poklicna matura
    +386 5 620 56 04
  • Izredno izobraževanje
    +386 5 620 56 27
  • Praktično izobraževanje
    +386 5 620 56 09
Kontakt

Slovenščina

Učitelj
Arčon Majda

Govorilne ure:

četrtek 8.35 – 9.20

učilnica 124/zbornica

majda.arcon@scng.si

 

Učitelj
Božič Zoran

Govorilne ure:

ponedeljek 11.00 – 11.45

zbornica

zoran.bozic@scng.si

 

Učiitelj
Malik Majda

Govorilne ure:

sreda 11.00 – 11.45

učitlnica 118

majda.malik@scng.si

Učitelj
Reščič Neva

Govorilne ure:

ponedeljek 9.25 – 10.10

učilnica 119

neva.rescic@scng.si

Kontakt

Ekonomija

Učitelj
Borišek Ada

Govorilne ure:

torek 9.25 – 10.10

zbornica

ada.borisek@scng.si

Učitelj
Jerončič Janja

Govorilne ure:

sreda 11.00 – 11.45

zbornica

janja.jeroncic@scng.si

Učitelj
Kodermac Amedea

Govorilne ure:

sreda 9.30 – 10.10

kabinet 44

amedea.kodermac@scng.si

Učitelj
Krusič Lamut Inga

Govorilne ure:

torek 14.00 – 15.00

pisarna ravnateljice

inga.krusiclamut@scng.si

Učitelj
Levpušček Elda

Govorilne ure:

torek 10.15 – 11.00

zbornica

elda.levpuscek@scng.si

Učitelj
Mervič Tanja

Govorilne ure:

sreda 8.30 – 9.20

zbornica

tanja.mervic@scng.si

Učitelj
Munih Tatjana

Govorilne ure:

ponedeljek 11.50 – 12.35

zbornica

tatjana.munih@scng.si

Učitelj
Turk Sandra

Govorilne ure:

ponedeljek 11.00 – 11.40

zbornica/kabinet 51

sandra.turk@scng.si

Učitelj
Ušaj Hvalič Tatjana

Govorilne ure:

sreda 9.30 – 10.30

pisarna poklicne mature

tanja.usajhvalic@scng.si

Učitelj
Valentinčič Al Bukhari Nastja

Govorilne ure:

sreda 9.25 do 10.00

kabinet 49

nastja.valentincic@scng.si

Kontakt

Naravoslovje

Učitelj
Aldžič Matiš Tea

Govorilne ure:

ponedeljek 11.00 – 11.45

kabinet 9

tea.aldzicmatis@scng.si

Učitelj
Ožbot Anuška

Govorilne ure:

četrtek 9.25 – 10.10

kabinet 9

anuska.ozbot@scng.si

Učitelj
Šfiligoj Zdenka

Govorilne ure:

petek 8.35 – 9.20

učilnica 13

zdenka.sfiligoj@scng.si

Kontakt

Družboslovje

Učitelj
Berke Nada

Govorilne ure:

četrtek 9.25 – 10.10

zbornica/uč. 53

nada.berke@scng.si

Učitelj
Ferfolja Vidič Erika

Govorilne ure:

torek 11.50 – 12.30

zbornica

erika.ferfoljavidic@scng.si

Učitelj
Kofol Tomaž

Govorilne ure:

sreda 10.15 – 11.00

zbornica

tomaz.kofol@scng.si

Kontakt

Matematika

Učitelj
Lavrenčič Žigon Elizabeta

Govorilne ure:

četrtek 11.00 – 11.45

zbornica

elizabeta.zigon@scng.si

Kontakt

Tuji jeziki

Učitelj
Čotar Nives

Govorilne ure:

sreda 10.15 – 11.00

učilnica 117

nives.cotar@scng.si

Učitelj
Kabaj Bavdaž Nataša

Govorilne ure:

ponedeljek 9.25 – 10.00

kabinet 44

natasa.kabajbavdaz@scng.si

Učitelj
Makuc Sonja

Govorilne ure:

ponedeljek 10.10 – 11.55

zbornica

sonja.makuc@scng.si

Učitelj
Polanc Andreja

Govorilne ure:

sreda 9.25 – 10.10

učilnica 114

andreja.polanc@scng.si

Kontakt

Ostali predmeti

Informatika
Učitelj
Beltram Denise

Govorilne ure:

ponedeljek 10.10 – 11.00

kabinet 44

denise.beltram@scng.si

Informatika
Učitelj
Pelicon Silva

Govorilne ure:

sreda  10.15 – 10.50

kabinet 44

silva.pelicon@scng.si

Umetnost
Učitelj
De Brea Gigo

Govorilne ure:

 

gigo.debrea@scng.si

Psihologija
Učitelj
Turel Anja

Govorilne ure:

 

anja.turel@scng.si

Športna vzgoja
Učitelj
Soban Irena

Govorilne ure:

četrtek 10.10 – 10.50

kabinet v telovadnici

irena.soban@scng.si

Športna vzgoja
Učitelj
Ščuka Elizabeta

Govorilne ure:

sreda 11.50 – 12.30

kabinet v telovadnici

elizabeta.scuka@scng.si